Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
CALVIN KLEIN

ПАТИКИ

Шифра на артикл: YW0YW00088-BDS
10.990 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 55%Полиуретан 45%полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009825
7.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 233034-933-59
5.390 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 232031-1900-159
5.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАТИКИ 1119890-BSL
7.990 МКД
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009765
7.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D15NUA0006K-9999
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL007724
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL007723
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009478
7.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009477
7.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS009467
7.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FW0FW05559-BDS
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41