Барај
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
ЖЕНСКИ ПАТИКИ
GEOX

ЖЕНСКИ ПАТИКИ

Шифра на артикл: D04LAA00032-1010
9.990 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  *
 • 39
  *
 • 38
  *
 • 37
  *
 • 36
  *
 • 40
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 63% КОЖА 37% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D04FEF085EW-0005
7.290 МКД
Големина
36
37
38
39
41
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D04LAA076FU-3005
10.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D04LYC046FU-9999
8.990 МКД
Големина
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D04LYB02285-9999
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
41
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D04HXC02285-5005
9.290 МКД
Големина
41
39
38
37
36
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D04LAA076FU-9999
9.990 МКД
Големина
41
39
38
37
36
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D04LYA085AS-4002
8.990 МКД
Големина
41
39
38
37
36
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D04LYA085AS-7005
8.990 МКД
Големина
41
39
38
37
36
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D04BPA022EW-5005
8.990 МКД
Големина
39
38
37
36
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D04APE08540-1000
8.290 МКД
Големина
36
37
38
39
41
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D02AQA00722-R69B
8.290 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D04LYA085FU-9999
8.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
41
40
string(0) ""
string(0) ""