Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 203170_OR
Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав Постава: 40%Полиестер, 60%Полиуретан / Надворешност 2: 100%Полиуретан / Внатрешност 2: 100%Полиестер / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara