Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 218403_OR
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221196_OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219563_OR
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218009_OR
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218008_OR
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218937_CL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWVA92 22350 ORA
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP01-7009
2.952 МКД
Заштеда -20%
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218273_CL
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217895_OR
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWVO92 31370 ORA
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWBG87 78360 LPH
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
2
1