Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
DESIGUAL

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: DG24SAYP02-7009
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221196_OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219563_OR
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218009_OR
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218008_OR
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218937_CL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWVA92 22350 ORA
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP01-7009
2.952 МКД
Заштеда -20%
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218273_CL
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217895_OR
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWVO92 31370 ORA
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWBG87 78360 LPH
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218403_OR
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД