Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
PARFOIS

ПАРФЕМ

Шифра на артикл: 194174_YL
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРФЕМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТРАНСПАРЕНТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Рачки: 100%Плута/ Рамки: 100%Плута/ Лице: 100%Плута/ Леќи: 100%Плута

Trenutno nema komentara