Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
GEOX

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: D15LSA000VI-2012
4.990 МКД
3.992 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
UGG
ПАПУЧИ 1125005-PGMT
5.390 МКД
Заштеда -21%
6.790 МКД
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5163192-07
1.190 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GSS011942
2.230 МКД
Заштеда -30%
3.190 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41