Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
GEOX

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: D45DQD0002J-2016
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36,5
  36,5
 • 37
  37
 • 37,5
  37,5
 • 38
  38
 • 38,5
  38,5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 218703_GD
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 218063_GD
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 217242_GD
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 217235_GD
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GFLJFAT FAL03 GOLD
5.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1