Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 67000648-43
Šifra proizvođača: 67000648
3.990 МКД
3.990 МКД
3.192 МКД
Заштеда: 798 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 69% ПОЛИЕСТЕР 02% ЕЛАСТИН 29% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ LSTR1801ITA X391
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
36_032
34_032
32_032
30_032
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1557244-22
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1557253-22
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RM9873A {84387}535
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
31_030
33_030
34_030
36_030
32_032
32_030
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50495497-334
8.492 МКД
Заштеда -15%
9.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ HB50507708 307
9.032 МКД
Заштеда -20%
11.290 МКД
Големина
50
48
54
52
3.990 МКД
3.990 МКД
3.192 МКД
Заштеда: 798 МКД
Извести ме за попуст
2
1