Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 37010103-92
Šifra proizvođača: 37010103
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 38% Полиестер 30% Рециклиран полиестер 29% Вискоза 03% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37036704-92
2.990 МКД
Големина
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37004755-93
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37027687-96
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 169484-0562
7.890 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554933-40
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554930-20
2.490 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50470995-081
8.290 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554931-44
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A5MAC34-033
6.990 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37014014-92
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46