Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
DAN JOHN

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: DJ000667
Isbn: E22P18-1639-UPPGRIGIO
3.790 МКД
2.669 МКД
2.135 МКД
Заштеда: 1.655 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 98% ПАМУК, 2% ЕЛАСТИН.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL010070
7.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37084055-96
2.990 МКД
Големина
36
40
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50470995-081
8.290 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A5MAC34-033
6.990 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37085918-94
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37014754-93
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37014014-92
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37004007-96
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46