Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
DAN JOHN

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: DJ000654
Isbn: E22P01-1630-SMMASTICE
2.990 МКД
2.990 МКД
2.243 МКД
Заштеда: 747 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 98% ПАМУК, 2% СПАНДЕКС.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL009553
5.790 МКД
Заштеда -21%
7.290 МКД
Големина
30
31
32
33
34
36
38
Sačuvano u omiljne
2.618 МКД
Заштеда -25%
3.490 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
2.843 МКД
Заштеда -25%
3.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553710-46
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GSS012784
4.790 МКД
Заштеда -30%
6.890 МКД
Големина
3332
3632
3032
3432
3132
3232
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ M7010793A-HDP
3.983 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
2832
2932
3032
3132
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3632
Sačuvano u omiljne
2.843 МКД
Заштеда -25%
3.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50467891-021
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL009286
6.790 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
3030
3130
3230
3330
3430
3630
3132
3232
3332
3432
3632
3832