Барај
ПАНТАЛОНИ
BOSS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 50450282-30
11.990 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Состав 54Polyester

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552717-40
2.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552701-41
2.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552701-43
2.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552706-43
2.290 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552706-41
2.290 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552703-44
2.290 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552703-41
2.290 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1552705-44
1.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50458788-61
12.450 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50458722-30
11.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL007491
8.490 МКД
Големина
3230
3130
3330
3430
3630
3032
3132
3232
3332
3432
3632
3832