Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
SCOTCH&SODA

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 160709-0025
7.390 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3132
  *
 • 3234
  *
 • 3232
  *
 • 3332
  *
 • 3334
  *
 • 3432
  *
 • 3434
  *
 • 3634
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 77%Памук 23%Лен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17199-0032
5.390 МКД
Големина
2932
3032
3132
3134
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3632
3634
3832
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559281-43
1.999 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559184-43
1.999 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553607-45
1.199 МКД
Заштеда -40%
1.999 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559176-43
2.299 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ RPL007491
8.490 МКД
Големина
3230
3130
3330
3430
3630
3032
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0904042-011
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
62