Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
LEVI'S

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 39440-0022
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3032
  *
 • 3132
  *
 • 3232
  *
 • 3234
  *
 • 3332
  *
 • 3432
  *
 • 3632
  *
 • 3832
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0399310-27
1.999 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559249-28
1.999 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553569-25
1.199 МКД
Заштеда -40%
1.999 МКД
Големина
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1553488-28
1.314 МКД
Заштеда -40%
2.190 МКД
Големина
46
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 3203042-018
3.650 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
42