Барај
%
×
Okaidi new collection
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
HUGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: HB50513955 081
0 МКД
23.190 МКД
16.233 МКД
Заштеда: 6.957 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 42% ПОЛИЕСТЕР 34% ВОЛНА 21% ПАМУК 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520DT2473-1773
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520DT2473-1766
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA114330HIAB-129
13.293 МКД
Заштеда -30%
18.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50508593-334
24.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50505415 010
16.093 МКД
Заштеда -30%
22.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
0 МКД
23.190 МКД
16.233 МКД
Заштеда: 6.957 МКД
Извести ме за попуст
2
1