Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
BOSS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 50460082-404
34.990 МКД
34.990 МКД
29.742 МКД
Заштеда: 5.248 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 48
    *
  • 50
    *
  • 52
    *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд BOSS
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17059074-99
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 8412278-33
1.718 МКД
Заштеда -25%
2.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6301045-009
8.483 МКД
Заштеда -15%
9.980 МКД
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6301045-001
8.483 МКД
Заштеда -15%
9.980 МКД
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4252045-002
11.152 МКД
Заштеда -15%
13.120 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4253045-003
11.152 МКД
Заштеда -15%
13.120 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
62
64
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4253045-001
11.152 МКД
Заштеда -15%
13.120 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
62
64
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4255045-501
11.152 МКД
Заштеда -15%
13.120 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4251045-003
11.152 МКД
Заштеда -15%
13.120 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17087724-70
4.493 МКД
Заштеда -25%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17089091-99
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17029203-99
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L