Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
DAN JOHN

ПАЛТО

Шифра на артикл: DJ001790
Isbn: XUNG80-3023-JTEBLU
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
 • 60
  60
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 33% ВИСКОЗА 32% ПОЛИЕСТЕР 25% ПАМУК 10% ЛЕН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001803
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001785
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50514605-413
23.792 МКД
Заштеда -15%
27.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001699
8.590 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50514665-423
23.792 МКД
Заштеда -15%
27.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50509522-432
36.542 МКД
Заштеда -15%
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1