Барај
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
MANGO

ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ

Шифра на артикл: 87015688-99
1.490 МКД
790 МКД
632 МКД
Заштеда: 858 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав Стакло: 100% Поликарбонат Рамка: 100% Рециклиран поликарбонат

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи