Барај
%
×
Geox - step out in style
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 188088_BK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 30% СТАКЛО 70% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214625_KN
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191459_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191531_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191405_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 156083_BK
490 МКД