Барај
%
×
Okaidi new collection
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 156083_BK
490 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 98 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ЖЕЛЕЗО 80% КРИСТАЛНО СТАКЛО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218470_BK
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67027723-99
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214625_KN
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191459_BK
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191531_BK
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191405_BK
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
490 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 98 МКД
Извести ме за попуст
2
1