Барај
%
×
Okaidi new collection
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 67095727-37
Šifra proizvođača: 67095727
4.990 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 09% ПОЛИЕСТЕР 91% ВИСКОЗА РЕМЕН: 09% ПОЛИЕСТЕР 91% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 67094016-37
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
4.990 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
2
1