Барај
%
×
Okaidi new collection
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 67094016-37
Šifra proizvođača: 67094016
6.490 МКД
6.490 МКД
5.192 МКД
Заштеда: 1.298 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 38% ПОЛИЕСТЕР 62% ПАМУК ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 67095727-37
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
6.490 МКД
6.490 МКД
5.192 МКД
Заштеда: 1.298 МКД
Извести ме за попуст
2
1