Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
CALVIN KLEIN

МАИЦА

Шифра на артикл: J20J219135-TKY
3.190 МКД
1.914 МКД
1.914 МКД
Заштеда: 1.276 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara
3.190 МКД
1.914 МКД
1.914 МКД
Заштеда: 1.276 МКД
Извести ме за попуст
2
1