Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 37001323-85
Šifra proizvođača: 37001323
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Памук Јака: 98% Памук 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW13734-THW
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW13698-THW
2.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J218970-0JV
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ J20J219135-TKY
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50473121-688
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50473087-688
4.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ TRJ000128
4.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37054010-83
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1010784A-7AF
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS013289
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS013212
1.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37010481-81
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL