Ж.МАИЦА
Ж.МАИЦА
Ж.МАИЦА
Ж.МАИЦА
Ж.МАИЦА
Ж.МАИЦА
Ж.МАИЦА
Ж.МАИЦА
Ж.МАИЦА
Ж.МАИЦА
DIESEL

Ж.МАИЦА

Шифра на артикл: 00SELJ0DAWM-100
6.390 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 1.900 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 00SEMB0LAWI-9XX
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
string(0) ""
string(0) ""