Барај
%
×
KIDS COLLECTION
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 67005748-TA
Šifra proizvođača: 67005748
690 МКД
690 МКД
552 МКД
Заштеда: 138 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011332A-ZC3
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RW3005C {22536G}524
3.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
690 МКД
690 МКД
552 МКД
Заштеда: 138 МКД
Извести ме за попуст
2
1