Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 47000175-PL
Šifra proizvođača: 47000175
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 50% Пластика 25% Стакло 15% Цинк 10% Железо

Trenutno nema komentara