Барај
%
×
Okaidi new collection
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 67047721-PL
Šifra proizvođača: 67047721
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ЦИНК 35% ГОВЕДСКА КОЖА 10% МЕСИНГ 05% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 67047713-PL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 206909_SV
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 67037710-PL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 220133_SV
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 217376_SV
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 67047719-PL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ GJUBN04056JWRHT/U
4.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ GJUBN04030JWRHT/U
3.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 67004799-PL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 211789_SV
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 217314_SV
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 220131_SV
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
2
1