Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 27024033-OR
Šifra proizvođača: 27024033
990 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

MANGO SS22 -20% дополнителни

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 40% Стакло 40% Железо 20% Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37004072-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37020207-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37010203-OR
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37010203-PL
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37000202-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37040112-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37040112-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37010260-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 87040118-OR
356 МКД
Заштеда -60%
890 МКД