Барај
%
×
Okaidi new collection
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
PARFOIS

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 220336_GD
1.390 МКД
1.390 МКД
1.112 МКД
Заштеда: 278 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 223882_GD
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 215646_GD
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 215545_GD
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 212010_GD
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 220131_GD
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 221068_GN
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 221073_GD
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 212021_GD
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 220428_GD
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 67004799-OR
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 67076050-OR
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 67096004-OR
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
1.112 МКД
Заштеда: 278 МКД
Извести ме за попуст
2
1