Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
BOSS

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: 50467834-001
34.990 МКД
34.990 МКД
27.992 МКД
Заштеда: 6.998 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50469845-275
41.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50469844-001
37.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50464934-215
27.992 МКД
Заштеда -20%
34.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56