Барај
%
×
Forever denim with replay
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
BOSS

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: 50510765-001
42.990 МКД
42.990 МКД
42.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50506353-001
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50506353-249
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
42.990 МКД
42.990 МКД
42.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1