Барај
%
×
Forever denim with replay
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
PARFOIS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 218748_BL
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 42% АЦЕТАТ 58% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6797718-19
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6797719-19
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6797722-19
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 216671_BL
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67085735-52
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67005744-52
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67005743-50
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67096314-50
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67034788-52
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67076340-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67034040-52
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67054046-50
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1