Барај
%
×
KIDS COLLECTION
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
PARFOIS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 219720_BL
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав 2% ПОЛИЕСТЕР 25% ЛЕН 73% ЛИОЦЕЛ

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218843_GN
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 219723_BL
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 220354_BK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 218980_WT
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.490 МКД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 217119_BL
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67008647-52
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ G4GGH07 9708Z P7PT
10.353 МКД
Заштеда -30%
14.790 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67008650-52
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67099230-52
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 220506_BL
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67008648-02
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67008646-52
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6797731-10
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 221724_BM
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67027122-50
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67077147-02
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1