Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
HUGO

КОШУЛА

Шифра на артикл: 50464614-100
6.990 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • 36
    36
  • 38
    38
  • 40
    40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Памук.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37072514-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37022506-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37061315-02
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37031286-02
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 197830_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6813151-36
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6813148-99
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 197310_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 37860369-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 27088640-05
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6813150-99
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 197249_EC
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
M-L
XS-S