Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
LEVI'S

КОШУЛА

Шифра на артикл: 72625-0033
3.390 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 65% Лиоцел 35% Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ A2DC3-100
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ A2DCC-100
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 50451299-100
6.990 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 50451092-100
7.990 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 50450782-100
5.990 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44