Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
MANGO

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: 67006741-88
Šifra proizvođača: 67006741
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 13% ЕЛАСТИН 87% ПОЛИАМИД ПОСТАВА: 92% ПОЛИЕСТЕР 08% ЕЛАСТИН

Слични производи

990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1