Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
HUGO

КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: HB50515320 670
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ДОЛЕН ДЕЛ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 65% ПОЛИЕСТЕР 35% ЕЛАСТИН

Слични производи

0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1