Барај
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
MANGO

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: 67088630-99
2.490 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 1.300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 99%Полиестер1%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
1.190 МКД
Заштеда -52%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""