Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
CALVIN KLEIN JEANS

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: CKJ20J223315-BEH
0 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 69% МОДАЛ 27% ПОЛИЕСТЕР 4% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1