Барај
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 17069068-05
2.490 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 84% Акрил 10% Полиамид 06% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17069066-88
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
S
M
L