Барај
%
×
Forever denim with replay
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 67094044-08
Šifra proizvođača: 67094044
2.490 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 28% ПОЛИЕСТЕР 50% ВИСКОЗА 22% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GW3GR17 Z2U00 A12Y
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67094038-09
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67044051-07
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67033269-09
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67013268-07
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67083265-09
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1337651-35
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GW4RR52 Z3D60 G1L7
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1337658-52
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
2.490 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
2
1