Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
HUGO

КАПА

Шифра на артикл: 50477679-245
4.790 МКД
3.360 МКД
3.024 МКД
Заштеда: 1.766 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 38% Рециклиран Полиамид 27% Вискоза 18% Волна 9% Рециклирана Волна 4% Полиамид 3% Кашмир 1% Еластин
Trenutno nema komentara
4.790 МКД
3.360 МКД
3.024 МКД
Заштеда: 1.766 МКД
Извести ме за попуст
2
1