Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 217699_CA
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 40% ПОЛИЕСТЕР 60% ХАРТИЈА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 218612_KK
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67067688-30
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217562_KK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213179_CA
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 175188_CA
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1