Барај
%
×
Forever denim with replay
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 67063262-99
Šifra proizvođača: 67063262
6.490 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 1.900 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР ПОЛНЕЊЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67025750-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054790-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054033-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50504801 001
32.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ CKJ20J223353-BEH
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7849 {84616}098
15.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 67081506-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DG24SWEW12-2000
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL10 WFWQ0 JBLK
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА HB50512604 001
26.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 67720522-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
6.490 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 1.900 МКД
Извести ме за попуст
2
1