Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАЛТО
HUGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: HB50509758 001
0 МКД
26.290 МКД
26.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 52% ПОЛИЕСТЕР 43% ВОЛНА 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50507104 001
24.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50509529-001
31.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67040625-99
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50469171-001
33.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
0 МКД
26.290 МКД
26.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1