Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
BOSS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 50509529-001
31.990 МКД
31.990 МКД
31.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 65% ВИСКОЗА 30% ПОЛИАМИД 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50507104 001
24.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67040625-99
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50509758 001
26.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50469171-001
33.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
31.990 МКД
31.990 МКД
31.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1