Барај
%
×
Forever denim with replay
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 0956364-91

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67054438-37
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8384 {84882}408
16.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8377 {84880}408
12.312 МКД
Заштеда -20%
15.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957603-21
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957607-91
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL