Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 67054438-37
Šifra proizvođača: 67054438
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 97% ПОЛИЕСТЕР 03% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8384 {84882}408
11.683 МКД
Заштеда -30%
16.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8377 {84880}408
10.773 МКД
Заштеда -30%
15.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957603-21
2.994 МКД
Заштеда -40%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957607-91
3.294 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1